NIE TYLKO DLA NAJMŁODSZYCH

art
Sandra Dieckmann: Two Dogs
Sandra Dieckmann to niezależna niemiecka ilustratorka, tworząca we Wschodnim Londynie. Jej prace wywołują głębokie poruszenie, przywołując na myśl bajki z dzieciństwa. Wyróżnia je wyjątkowa kompozycja, mocny przekaz, humor przy jednoczesnym zachowaniu piękna i artyzmu.

Sandra Dieckmann pochodzi z Niemiec. I jak sama zaznacza, miejsce, gdzie dorastała wywarło ogromny wpływ na jej twórczość. Do Wielkiej Brytanii przyjechała w 2002 roku w poszukiwaniu przygód i w celach edukacyjnych. Po ukończeniu studiów w 2006 roku na wydziale mody uświadomiła sobie swoją prawdziwą pasję do ilustracji i projektowania graficznego – ostatecznie ukończyła też z wyróżnieniem grafikę, na Uniwersytecie Westminster w Londynie.

 


Heroes


Sweet Dreams


Moon


Lion

Jej twórczość koncentruje się głównie wokół przyrody, dzikich zwierząt a także marzeń sennych. Inspiruje ją wszystko co dotyka ją osobiście: czas, przestrzeń, natura, muzyka, uczucia, przyjaciele, rozmowy czy nauka. Współpracowała między innymi z: Urban Outfitters, Popshot Magazine, Anorak Magazine czy Gabby Young & Other Animals. 

 


Winter

 


Unravel Me

www.sandradieckmann.com

instagram.com/sandradieckmann

8

Dodaj komentarz

niedziela, Grudzień 04, 2016
Młody twórca, Kuba Larson wciąga nas w wędrówkę po latach 60. Proste, płaskie, monochromatyczne form ...
poniedziałek, Maj 18, 2015
Inspirują nas, czyli subiektywny przegląd najciekawszych instagramowych profili, które wypadałoby zn ...
czwartek, Sierpień 14, 2014
Warszawskie Targi Designu WZORY to cykliczna impreza promująca młode, polskie wzornictwo. Piąta ed ...