CULTURE

culture
poniedziałek, Lipiec 13, 2015
Detale dopracowane w każdym calu. Kadry, które z pewnością mogłyby imitować zdjęcia z rozkładówek Vogue. Genialne stylówki bohaterów. Przedstawiamy 6 najbardziej stylowych pozycji filmowych, które wyznaczają trendy i które trzeba zobaczyć.
4
culture
niedziela, Czerwiec 28, 2015
Fabuła ustępuje miejsca artystycznym sekwencjom obrazów. Dopieszczone stylizacje bohaterów, w tle modny Nowy Jork, przemyślana muzyka w wykonaniu ubóstwianych przez hipsterów grup, takich jak Moderat czy The Knife. Przedstawiamy subiektywny przegląd najbardziej hipsterskich filmów z ostatnich lat, z jakimi mieliśmy do czynienia.
2
culture
poniedziałek, Październik 06, 2014
Piątka nowości muzyczych i naszych subiektywnych wyborów na nadchodzący tydzień. A w roli głównej Iza Lach & Soopafly!
3
culture
niedziela, Wrzesień 21, 2014
Flume, Chet Faker i SBTRKT w nowych odsłonach, czyli muzyka na dobry początek tygodnia od Oh So Simple.
5
culture
czwartek, Sierpień 14, 2014
Warszawskie Targi Designu WZORY to cykliczna impreza promująca młode, polskie wzornictwo. Piąta edycja WZORÓW odbędzie się w ramach Wawa Design Festiwal 7 września (niedziela) w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego – Królikarni.
5
culture
niedziela, Sierpień 03, 2014
Wakacje to idealny okres na nadrobienie zaległości i odkurzenie zalegających na pułkach książek, które od zimy czekają na swój czas. Kończymy więc zaległości i dzielimy się naszymi ulubionymi pozycjami!
3