DESIGN

design
poniedziałek, Wrzesień 14, 2015
...więc przytul poduchę! Nowa polska marka HUG the stuff zadbała o jej niebanalny design i jakość! Rozmyta akwarela, kotwica czy dzikie zwierzęta - sam decyduj!
1
design
środa, Maj 06, 2015
Melancholia to polska biżuteria, odzwierciedlająca w swojej formie opowieść o towarzyszącej człowiekowi odwiecznej potrzebie zmiany sposobu istnienia substancji. Ta wyrafinowana koncepcja zmaterializowana w szlachetnych i precyzyjnie wykonanych przedmiotach.
3
design
środa, Kwiecień 01, 2015
Porcelana vintage, która wprost zabiega o naszą uwagę. Na ścianę lub stół. Z motywem kapelusznika, syreny, wulkanów. Od LOOK AT ME, oczywiście.
3
design
czwartek, Grudzień 11, 2014
Czyli, świąteczne gifty dla estetów i fanów dobrego, polskiego designu!
7
design
piątek, Sierpień 15, 2014
Stonowane kolory, czyste jasne przestrzenie, oryginalne, zaskakujące wyposażenie - takie wnętrza zwracają naszą uwagę. Można powiedzieć że cenimy indywidualny styl i minimalizm. Zakochujemy się w prostych ale oryginalnych wnętrzach, dlatego też postanowiliśmy wybrać nasze ulubione projekty.
7
design
sobota, Czerwiec 14, 2014
Tradycją Łódź Design Festival jest prezentacja najlepszych projektów w klimatycznych, postindustrialnych przestrzeniach. Po raz pierwszy jednak festiwal będzie miał aż dwa tak duże Centra Festiwalowe.
6