PLEASE, LOOK AT ME!

design
Fot. Małgorzata Turczyńska
Porcelana vintage, która wprost zabiega o naszą uwagę. Na ścianę lub stół. Z motywem kapelusznika, syreny, wulkanów. Od LOOK AT ME, oczywiście.

LOOK AT ME to kolekcja talerzy dekoracyjnych na ścianę, stół lub inne miejsce w domu. Talerzy można używać pojedyńczo lub dowolnie je łączyć, tworząc swoje własne zestawy. Na poszczególnych elementach kolekcji pojawiają się te same symbole i kolorystyka, które sprawiają, że ilustracje tworzą wspólną historię. 

 


Fot. Piotr Simon

WZORY zaprojektowane zostały przez ilustratorkę i projektantkę Magdę Pilaczyńską, która wcześniej projektowała ilustracje na ceramikę dla marki Kristoff Porcelain. Talerze to wyszukane na targach staroci unikatowe egzemplarze. Wzory są własnoręcznie nanoszone przez autorkę. Wypalane w profesjonalnych piecach są trwałe i nadają się również do podawania jedzenia.

 


Fot. Małgorzata Turczyńska

 

INSPIRACJA to symbole – serce, oko, łza, usta, księżyc oraz postacie fantastyczne – pegaz, syrena, kapelusznik biegnący wśród wulkanów, a także karciane elementy. Każdy może ułożyć z nich swoją historię, dowolnie żonglując talerzami. Wzory wypalane są w temperaturze 830 stopni Celsjusza, w profesjonalnych piecach, co sprawia, że są trwałe oraz nadają się również do podawania jedzenia. Dzięki ręcznej metodzie nanoszenia ilustracji oraz talerzom, które nie pochodzą z masowej produkcji, każde naczynie jest unikatowe.

 

www.lookatmeplates.com

3

Dodaj komentarz

niedziela, Grudzień 04, 2016
Młody twórca, Kuba Larson wciąga nas w wędrówkę po latach 60. Proste, płaskie, monochromatyczne form ...
poniedziałek, Wrzesień 14, 2015
...więc przytul poduchę! Nowa polska marka HUG the stuff zadbała o jej niebanalny design i jakość! R ...
czwartek, Grudzień 11, 2014
Czyli, świąteczne gifty dla estetów i fanów dobrego, polskiego designu! ...