EVENTS (culture)

events (culture)
wtorek, Marzec 24, 2015
Papaya Young Directors to adresowany do młodych twórców, na stworzenie scenariusza oraz realizację filmu reklamowego. 23 marca na stronie www.papayayoungdirectors.com zostaną ogłoszone tematy konkursowe i tym samym rozpocznie się tegoroczna edycja konkursu.
3
events (culture)
wtorek, Październik 07, 2014
Czy odważne projektowanie niesie za sobą obietnicę zmiany życia na lepsze? W jaki sposób wpływa na proces budowania "Brave New World"? Odpowiedzi na te i inne pytania odnaleźć będzie można podczas 8. edycji Łódź Design Festival w dniach 9-19 października br.
3
events (culture)
wtorek, Wrzesień 09, 2014
Już 5 października, w warszawskim klubie 1500m2 odbędą się targi - Wietrzenie Domu Yard Sale. Nie zabraknie designerskich mebli i dodatków do domu, ubrań, a także książek. Wpadajcie!
6
events (culture)
czwartek, Maj 15, 2014
Już 22 maja odbędzie się wernisaż węgierskiego artysty Arpada Forgo, reprezentującego nurt optical art. Na wystawie zobaczyć można wybór ponad 20 najnowszych, kolorowych, przestrzennych obrazów, które są efektem poszukiwań dotyczących relacji zachodzących między samym obiektem sztuki, a jego wewnętrzną przestrzenią.
6