FASHION

fashion
wtorek, Sierpień 02, 2016
Najnowsza sesja zdjęciowa marki SZCZESNY to kampania wizerunkowa kolekcji NIHGT HORSE 03/2016. Zdjęcia wykonał Łukasz Dziewic, który nadał sesji retro wymiar. Klimat fotografii utrzymany jest w stylu lat dziewięćdziesiątych. Efekt analogowych zdjęć, miękkiego światła. Materiały w kolekcji jak metaliczna skóra czy miękki dzianiny są przez to podkreślone. Stylizacje stworzył po raz kolejny MateuszKołtunowicz. O fryzury zadbał Kamil Pecka / Jaga Hupało Born To Create. Makijaż Kamila Jankowska. Modelka Iga Lechowicz / Venti Models, Model Janek Bartenbach.
0
fashion
środa, Wrzesień 30, 2015
"Skandinavian always looks good!". I trudno się nie zgodzić. Na ulicach Kopenhagi czy Sztokholmu rządzi styl. Minimalizm, dbałość o wysoką jakość tkanin i wszechobecna czerń czyni mieszkańców Północy prawdziwymi fashion victim. Nie każdy jednak wie, że ich styl jest na wyciągnięcie ręki, także w Polsce. Przedstawiamy 4, naszym zdaniem najciekawsze skandynawskie marki, dzięki którym podrasujesz swoją stylówkę.
2
fashion
poniedziałek, Wrzesień 21, 2015
Co stanie się, kiedy po raz kolejny uchodząca za jedną z najfajniejszych ulicznych marek połączy siły z japońskim domem mody, kojarzonym z high fashion? Odpowiedź jest prosta: najlepsza kolaboracja sezonu. W roli głównej modowy duet: Supreme i Commes des Garçons SHIRT®.
3
fashion
środa, Wrzesień 16, 2015
Przenikanie się form, zderzenie kolorów, eklektyczne połączenia. Moda i sztuka spleciona w miłosnym uścisku w sesji autorstwa Piotra Krawczyka i Mateusza Kołtunowicza dla Oh So Simple.
4
fashion
czwartek, Sierpień 27, 2015
Prostota w najczystszej postaci. Nienachalna forma, która pozwala skupić się na pięknie materiału. Lekkość nadająca wyrazu minimalistycznej stylizacji. Poznajcie nową, polską markę biżuterii - RETT FREM.
3
fashion
wtorek, Sierpień 04, 2015
Na rowerze, znaczy modnie. Bo miejskie jednoślady i retro kolażówki to najmodniejszy środek transportu i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał szybko przeminąć. By było jeszcze bardziej stylowo, warto zadbać o oryginalne rowerowe akcesoria. Koszyk - ok, ale prawdziwy hit to skórzana torba, jak np. od marki MIRA BIKE BAGS.
2