INSPIRING PEOPLE

inspiring people
wtorek, Czerwiec 02, 2015
O.S.T.R. w jednym ze swoich kawałków "boi się zestarzeć". Dlaczego? Bo być może nigdy nie miał szczęścia spotkać Leopolda, Eryka, Basi czy prawdziwej klubowej petardy: Viki. Dojrzali, z bagażem doświadczeń i energią większą niż nie jeden 20-paro latek. Ekipa "Dancingu Międzypokoleniowego" dzięki Paulinie Braun, bawi się do rana w modnych, niemainstreamowych klubach, miksuje muzykę, robi graffiti. My uwieczniamy ich piękno i prawdziwe oblicza w minimalistycznej sesji. W końcu młodość to stan umysłu.
11
inspiring people
czwartek, Marzec 26, 2015
Jedno z najbardziej gorących nazwisk wśród młodych fotografów. Patrząc na jego zdjęcia - błyskawicznie nasuwa się skojarzenie z duetem Synchrodogs czy Chrisem Schoonoverem. Zbliżona feria barw, niepokojące twarze modelek, nagość, fascynacja przestrzenią miejską. Łukasz Wierzbowski wie, jak zaintrygować współczesnego odbiorcę, dobrym artystycznym produktem zamkniętym szczelnie w analogowej estetyce.
2
inspiring people
środa, Wrzesień 10, 2014
Młody, nieprzyzwoicie zdolny artysta z New Jersey, obdarzony ogromną wyobraźnią i wrodzoną, pedantyczną dbałością o szczegóły. Choć trudno w to uwierzyć, swój romans z fotografią zaczął stosunkowo niedawno i to od przygody z VSCO. Jego prace stanowią hybrydę dziennika z podróży i portretów modowych, wykonywanych w filmowej stylistyce. Przedstawiamy prace Christophera Schoonovera.
4
inspiring people
środa, Sierpień 27, 2014
Współczesny mężczyzna w obiektywie superutalentowanej artystki norweskiego pochodzenia? To nie mogło się nie udać. Poznajcie fotograf Cecilie Harris - dziewczynę mówiącą językiem facetów, która zawładnęła nasze serca!
6
inspiring people
wtorek, Lipiec 15, 2014
Jak dotrzeć do ulubionych przez siebie gwiazd muzyki? Przez polaroida oczywiście. Przekonała nas o tym belgijska artystka Elisabeth Ouni, prywatnie fanka hip hopu, zbiorem swoich zdjęć z bloga "A Polaroid Story"!
12
inspiring people
czwartek, Maj 08, 2014
Inne, intrygujące, magiczne i dziwne. Te wszystkie określenia przychodzą na myśl po obejrzeniu jej portfolio. Eylül Aslan to młoda fotograf - Turczynka, mieszkająca i pracująca w Berlinie. Kilka słów o niej i jej pracach.
12