No Balls, No Glory A Polaroid Story!

inspiring people
Jak dotrzeć do ulubionych przez siebie gwiazd muzyki? Przez polaroida oczywiście. Przekonała nas o tym belgijska artystka Elisabeth Ouni, prywatnie fanka hip hopu, zbiorem swoich zdjęć z bloga "A Polaroid Story"!

Elisabeth Ouni nie jest profesjonalnym fotografem ani nawet dziennikarzem. Prowadzi bloga "A Polaroid Story", na którym zamieszcza zdjęcia swoich ulubionych gwiazd, głównie sceny hip hopowej, wykonanych polaroidem. Jak sama zaznacza: „Mój blog to forma podróży przez muzykę. Jako fanka hip–hop’u staram się nią dzielić z innymi.”

 

A jak się wszystko zaczęło? "A Polaroid Story" narodził się z chęci posiadania polaroida Pharrella Williamsa, który wówczas występował z grupą NERD na belgijskim festiwalu muzycznym: Lokerse Feesten. Jeden z pracowników obsługujących festiwal powiedział jej wtedy, że nigdy nie będzie w stanie dostać się na tyle blisko, by go sfotografować. Ku zdumieniu wszystkich - udało się. Zbiór zdjęć zaczął się systematycznie powiększać. Najbardziej jednak, artystka dumna jest z polaroidów, takich artystów jak: Gil Scott-Heron i D'Angelo. Zważywszy, że ​​D'Angelo jest typem artysty, który jest bardzo trudny do osiągnięcia -  w jej przypadku - osobiście zgodził się na zdjęcie.

 

A dlaczego zwrot w stronę aparatu analogowego? To proste. Polaroid gwarantuje najbliższe spotkanie z artystą, w naturalnych warunkach, na luzie, bez ingerencji photoshopa.

 

Czekamy na więcej!

 

 

 

 

 

 

 

 

apolaroidstory.wordpress.com

apolaroidstory.tumblr.com

 

Autor: EZ

12

Dodaj komentarz

piątek, Luty 19, 2016
Ekipa Starium, w skład której wchodzą bassline_soldier, AJdaDude i Proper, grająca szeroko pojęty fu ...
środa, Wrzesień 10, 2014
Młody, nieprzyzwoicie zdolny artysta z New Jersey, obdarzony ogromną wyobraźnią i wrodzoną, pedantyc ...
środa, Sierpień 27, 2014
Współczesny mężczyzna w obiektywie superutalentowanej artystki norweskiego pochodzenia? To nie mogło ...