MUST SEE

must see
poniedziałek, Maj 18, 2015
Inspirują nas, czyli subiektywny przegląd najciekawszych instagramowych profili, które wypadałoby znać.
4
must see
niedziela, Maj 17, 2015
Poszukujecie przytulnego miejsca na poranną kawę i śniadanie? Wieczorem chcecie wypić drinka ze znajomymi? Mamy dla Was idealną propozycję. Zajrzyjcie do Personalnej.
3
must see
poniedziałek, Maj 04, 2015
Wegetariański burger, najlepszy makaron, hummus, czy sushi. Gdzie zjeść w Warszawie swoje ulubione danie? Mamy kilka propozycji.
8
must see
czwartek, Marzec 26, 2015
Niespotykane i przepiękne. Oryginalne i pomysłowe. W drzewach to miejsce które musicie odwiedzić. Leśny ogród w nałęczowskich wąwozach i zlokalizowane w nim apartamenty zawieszone kilka metrów nad ziemią. Czy można wymarzyć sobie piękniejszy widok?
6
must see
wtorek, Marzec 24, 2015
Miasto fabryk, przemysłu włókienniczego, mody. Łódź to ciągle rozwijający się ośrodek kulturalny. Filmowa stolica. Nazywana polskim Manchesterem. Przemysłowa historia miasta pozostawiła po sobie ogromny spadek w postaci ceglanych, surowych budynków, eklektycznych i modernistycznych kamienic z XIX i XX wieku i hal produkcyjnych które obecnie otrzymują nowe artystyczne życie..
4
must see
poniedziałek, Marzec 23, 2015
Minimalistyczne, w skandynawskim stylu lub całkowicie odjechane. Uwielbiamy wnętrza z duszą, które inspirują i wzbudzają zachwyt. Obok których nie przechodzimy obojętnie. W Warszawie mamy kilka swoich ulubionych!
11