Jest pięknie W drzewach

must see
Niespotykane i przepiękne. Oryginalne i pomysłowe. W drzewach to miejsce które musicie odwiedzić. Leśny ogród w nałęczowskich wąwozach i zlokalizowane w nim apartamenty zawieszone kilka metrów nad ziemią. Czy można wymarzyć sobie piękniejszy widok?

W drzewach to pierwszy w Polsce pensjonat zawieszony kilka metrów nad ziemią. To miejsce, gdzie masz pewność oderwania się od rzeczywistości - dosłownie i w przenośni. 

 

 

W drzewach to trzy rodzaje apartamentów . Goście wybierają wśród takich propozycji jak: grab, sosna, jodła i tuja w której znajduje się SPA. Każdy domek posiada indywidualny charakter. Grab to aparatamenty z naprawdę przepięknym widokiem. Położony bezpośrednio nad stromo opadającym wąwozem. Sosnę wyróżnia zaskakujące wejście do apartamentu, które umieszczone jest między dwoma rosnącymi obok siebie drzewami - olbrzymią sosną i smukłym klonem. Dodatkowo apartament posiada dwa poziomy. Najwyżej usytuowana jest Jodła, bo znajduje się aż 4 metry nad ziemią. Całoroczny apartament jest nie tylko komfortowy i przytulny, posiada również niezywkły widok na nałęczowskie wąwozy. Na prawdziwą chwilę relaksu przenosimy się do Tuja -SPA. Czeka na nas: strefa sauny, odpoczynku, a także seria masaży. 

 

Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienki, szafy, stoliki, minilodoówki, ekspresy do kawy, a nawet półki z bogatym księgozbiorem literatury światowej.

 

Minimalistyczny, prosty projekt, cudowna lokalizacja i niezwykły pomysł na odpoczynek sprawiają, że z niecierpliwością czekamy na swój wymarzony weekend w drzewach!

 

Klonowa 2

Nałęczów, Lublin

 

 

 

 

 

 

 

6

Dodaj komentarz

poniedziałek, Marzec 17, 2014
Noc w kamperze, ale nie pod gołym niebem? Oczywiście, w Berlinie. Na ten oryginalny koncept wpadły S ...
czwartek, Marzec 06, 2014
Moda, dobra muzyka, kawa i rewelacyjni właściciele. Sky is the Limit Store to concept, który koniecz ...