Najpiękniejsze wnętrza restauracji w Warszawie

must see
Minimalistyczne, w skandynawskim stylu lub całkowicie odjechane. Uwielbiamy wnętrza z duszą, które inspirują i wzbudzają zachwyt. Obok których nie przechodzimy obojętnie. W Warszawie mamy kilka swoich ulubionych!

Bazar Kocha

Bazar Kocha to bistro i delikatesy w jednym. Miejsce wyróżnia industrialne, nowoczesne wnętrze, ale ocieplone stylowymi dodatkami takimi jak lustra, czy przygaszone oświetlenie. Naszą uwagę zwracają nieprzeciętne wykończenia lokalu - metalowa ściana, przypominająca dach z blachy, metalowe krzesła, stylowe żarówki i gałęzie. Serce lokalu stanowi bar z różnorodnymi produktami do wyboru. Z jednej strony nowoczesny koncept, z drugiej przytulne, rodzinne wnętrze. Jednym słowem - jest pięknie!

 

Mokotowska 33/25

 

 

DOM

W tym miejscu można poczuć się jak w prawdziwym domu. Budynek po dawnym przedszkolu przerodził się w miejsce spotkań przy pysznym jedzeniu. Dom nie ma szyldu, nie jest to typowa restauracja. Wchodząc czuje się domową, niezobowiązującą atmosferę. A wnętrze? Jest proste i piękne. Otwarta kuchnia, drewniane stoły i duże okna z wyjściem do ogrodu! To zdecydowanie nasz typ! 

 

Mierosławskiego 12

 

 

Charlotte Chleb i Wino

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy do naszej listy nie dodali miejsca, w którym od samego wejścia czuć powiew paryskiego stylu. Charlotte Chleb i Wino tętni życiem, przy jednym sdrewnianym stole spotykają się znajomi i nieznajomi! Od wejścia roznosi się zapach pieczywa. Jest przytulnie, klimatycznie i przede wszystkim parysko! 

 

Plac Zbawiciela 

 

 

Pies Czy suka

Jedno z najbardziej oryginalnych miejsc w Warszawie. Dlaczego? Pies Czy Suka na pierwszy rzut oka pryzpomina Muzeum Sztuki Nowoczesnej, bo znaleźć tu można różnorodne grafiki, obrazy i zaskakujące przedmioty, a to dlatego, że oprócz baru miejsce łączy takie elementy jak Design Store- gdzie możesz kupić produkty polskich projektantów i Studio Projektowe Konarska-Konarski, gdzie możesz zamówić dowolny projekt z dziedzin dizajn/grafika/architektura. Minimalistyczne wnętrze kryje w sobie zaskakujące przedmioty. Tu trzeba być!

 

Szpitalna 8a
 

 

Dwa Osiem

Mamy coś dla fanów rowerów! Dwa Osiem to klubokawiarnia i serwis rowerowy w jednym miejscu. Wnętrze jest proste, ale bardzo oryginalne. Duży przestronny pokój z mini sceną na której główną rolę odgrywają kolorowe rowery! Pozostała część lokalu to białe ściany, szkolne ławki i okna które powiększają przestrzeń! I tak naprawdę to wystarczy, aby miejsce nabrało indywidualnego charakteru. 

 

Zamoyskiego 26a 

 

 

Restauracja L'Arc

Zmieniamy kierunek i przenosimy się do jednego z bardziej eleganckich wnętrz w Warszawie. To stylowie miejsce nabiera charakteru dzięki idealnie dobranym detalom. Przepiękne zabytkowe pianino, stylowe wykończenia, jasne barwy, świeże kwiaty. Wszystko to sprawia, że to Restauracja L'arc to miejsce eleganckie i bardzo stylowe. Nas ponownie urzekł ten francuski styl...

 

Puławska 16

 

 

11

Dodaj komentarz

wtorek, Maj 10, 2016
Charakter restauracji najlepiej oddaje nazwa – Locale, czyli po prostu swój. Właściciele przenieśl ...
czwartek, Sierpień 27, 2015
Prostota w najczystszej postaci. Nienachalna forma, która pozwala skupić się na pięknie materiału. L ...
poniedziałek, Maj 04, 2015
Wegetariański burger, najlepszy makaron, hummus, czy sushi. Gdzie zjeść w Warszawie swoje ulubione d ...